Dárcovské náramky

DSC_7490_mensi

Vytváření náramků z minerálních kamenů je další ze skládačky kreativních činností, které Kubíkovi pomáhají s rozvojem jemné motoriky. Pochytat kuličky, které jsou jako živé, zkrotit je a vytvořit z nich osobní náramek, vyžaduje trpělivost. :) Náramky vyrábíme z přírodních minerálních kamenů, tak, aby si zachovali svůj blahodárný účinek.

 

Proč zrovna náramky?

Trénink motoriky Výrobou náramků Kubík trénuje prsty a jemnou motoriku. To se mu pak hodí při všech dalších činnostech jako dření tužky či příboru. (4) 


 

 Nechce si vyrobit náramek na míru podle data narození.

 Napište nám na e-mail info@myku.cz a domluvíme se na podrobnostech.

 


 

Náramky děláme z přírodních minerálů a doplňujeme je o kovové komponenty. Díky tomu můžete „využít sílu kamenů“ a zároveň náramek používat jako šperk.

Návrh bez názvu

Náramek si můžete nechat namíchat na přání nebo například podle data narození. Anebo si jednoduše vybrat nějaký hotový. :)

 

NARAMEK

Nejvíce nás baví vytvářet osobní náramky z barev, které nemáte v datu narození. Pro Váš „pozitivní život“ je vhodné se barvami z náramku obklopovat – dekoracemi, jídlem, oblečením, doplňky a nošením „DÁRCOVSKÉHO NÁRAMKU“

NECHCEME a NEPOTŘEBUJEME znát váš datum narození. Co potřebujeme?  Jen čísla.

Například Božena Němcová se narodila 4. 2. 1820. Nezajímá nás začátek letopočtu 19/20, ani která čísla představují den a která měsíc. Zajímají nás pouze čísla v obsažená v datu narození a to v jakémkoliv pořadí. Paní Němcová by nám tedy poslala třeba "0224".

Moc rádi vám vyrobíme náramek z barev, které máte v životě doplňovat.

Chcete náramek, který má osobní význam a smysl? Napište nám na info@myku.cz a bude nám radostí pro vás takový náramek z minerálů vytvořit.