Naše legíny

Jsou příběhem o jednom statečném Kubovi a jeho statečné mámě, kteří díky souhře osudu neměli na začátku moc štěstí. A možná právě proto si o to více užívají společný čas a jeden druhého. Toulky přírodou, chvíle strávené venku sportem nebo jen lehkou zahálkou jsou k nezaplacení.

A právě díky dlouhým procházkám přírodou na severu Čech vznikl nápad, přenést kousek krajiny, pohody a síly na oblečení a díky němu umožnit i dalším lidem stejný pocit. Legíny na sobě nesou plnobarevný potisk fotografií přírody, zároveň jsou příležitostí jak přispět Kubíkovi na různé terapie a cvičení.

 

Na materiálu záleží

O materiálu

V našich legínách můžete vyrazit do práce, města či lesa, na procházku s dětmi nebo domácím mazlíčkem.

 

Proč MYKU?

Proč Myku

Naše výrobky jsou vyrobeny ze značkových funkčních materiálů, které vyžadují trochu péče, aby si zachovaly své vynikající vlastnosti. Nemusíte se obávat, údržba je jednoduchá, stačí dodržet pár zásadních pravidel. Naše výrobky si pak po dlouhou dobu zachovají svou funkčnost a budou Vám dobře sloužit. Návod k údržbě je součástí balíčku.

Odpovídá cena tomu, co kupujete?

Možná se ptáte, proč jde Kubíkovi "jen 100 Kč". Zatím se pohybujeme v malých sériích, což znamená vysoké náklady na výrobu a provoz. Stále pracujeme a doufáme, že se objem prodejů zvýší a tím sníží náklady a pro Kubíka bude vyšší zisk...